Lihtsad ja lõbusad mänguautomaadid kütkestavad mängijaid

Mänguautomaadid on kõige armastatumad kasiinomängud. Nende võlu seisneb esmajoones selles, et mängimiseks ei ole vaja mingeid eelteadmisi. Mänguautomaadi leiutas 1887. aastal ameeriklane Charles Fey. Masinad olid algselt mõeldud hasartsete kasiinokülastajate naiste lõbustamiseks.

Võiduvõimalused

Mänguautomaatide tohutu populaarsuse tõttu toovad need mängud sisse 70% ühe keskmise kasiino kasumist. Mänguautomaatidel on tavaliselt maja eelis võrdlemisi suur. Eriti oluline on asjaolu, et mängija ei tea, millise võidu ta panustades saada võib – kombinatsioone on palju.

Võitmise tõenäosus sõltub tänapäeval puhtalt kasiino otsustest ja asukohariigi seadustest. Modernsed mänguautomaadid on elektroonsed, mis võimaldab kasiinol lihtsasti seadistada, kui palju masinast võite välja makstakse. See muidugi ei tähenda, et kasiino valiks mängija, kes võidu saab – automaat töötab juhuslike arvude generaatori peal.

Võidumaksete protsent on tihti seadusega määratud, näiteks on see Nevada osariigis 75%, aga New Jerseys 83%. Üldiselt makstakse võitudeks välja 72-98% mänguautomaadi käibest. Enamasti on veebikasiinodes väljamakseprotsent suurem. Seda õigustatakse veebikasiinode väiksemate ülalpidamiskuludega. Väljamakseprotsent ei tähenda aga sugugi seda, et masinal mängides on just nii suur võimalus võita. Väljamakseprotsenti arvestatakse kogu automaadi eluea peale, mis on tihti näiteks 10 aastat.

Mängu põhimõte ja erinevad tüübid

Kõige üldisemates terminites on mängimiseks vaja lihtsalt panustada ja mäng tööle panna. Juhuslikkuse alusel valib arvutiprogramm (varem mehaaniline süsteem) hulgast sümbolitest osa välja. Kui ühel mänguliinil ilmub mitu ühesugust sümbolit, ongi võit käes.

Mänguautomaatide seas valitseb tohutu mitmekesisus, tihti on need erinevused vaid kosmeetilised. Mänge tehakse paljudel teemadel, et klientidele vaheldust pakkuda. Eriti head võimalused seiklusrikaste mängude loomiseks annavad järjest arenevad graafikasüsteemid.

Mängudel on siiski ka põhimõttelisi erinevusi. Kõige traditsioonilisem on üheliiniline automaat, millel on üks kindel muutumatu peavõidusumma. Mängijate poolt on armastatud progressiivsete peavõitudega mänguautomaadid, kus esineb väga suuri väljamakseid. Peavõit suureneb nendes mängudes kuni keegi õige võidukombinatsiooni saab ja kogu rahaga koju läheb. Kasiinodes olevad mänguautomaadid võivad teiste automaatidega ja isegi teiste kasiinodega ühendatud olla, nii et üks suur peavõit koguneb üsna kiiresti. Veebikasiinodes on väga levinud mitmeliinilised mänguautomaadid. Need pakuvad tihtipeale ka tasuta mänge, kordisteid (suurendatud võidusummasid) ja muid vahvaid boonuseid, näiteks võidureise.

Parim artiklid

  • Lihtne meelelahutus mänguautomaatidel

    Mänguautomaadid on lihtsad mängud, mis võimaldavad väikese panusega suuri summasid võita. Veebikasiinodes on nende mängude valik eriti suureks muutunud.

    Loe edasi

  • Keno on lõõgastav

    Keno pikk ajalugu annab sellele hasartmängule kindlasti võlu juurde. Hiina immigrantidega Läände jõudnud mäng on paljudele mõnusaks meelelahutuseks.

    Loe edasi

Sponsor