Veebikasiinode erinevad boonused ahvatlevad mängijaid

Veebikeskkonnas on lihtne külastada maailma eri paigust pärit kasiinosid. Seetõttu peab iga uus kasiino turul olulise koha saavutamiseks vaeva nägema ja kilentidele midagi eriti head pakkuma. Seetõttu on veebikasiinodel tavaliselt ekstensiivne boonuseprogramm.

Erinevad boonused

Esimene boonus, millega uus kasiinokülastaja kokku puutub, on tervitusboonus. Tavaliselt on tervitusboonus muljetavaldava suurusega. Kõige tüüpilisem tervitusboonus on sissemakseboonus. Sissemakseboonust makstakse mingi protsent sissemakse pealt tehtavast summast, boonus võib ulatuda isegi näiteks 4000% protsendini.

Mõnikord on tervitusboonuseks ka sissemaksevaba boonus. Need on eriti algajate mängijate seas kõrgelt hinnatud. Sissemaksevaba boonus, nagu nimigi ütleb, ei nõua sissemakse tegemist ja on tavaliselt mingi väike summa, mida erinevate mängude proovimiseks kasutada saab.

Lisaks eelmainitutele pakutakse tervitusboonusena ka sticky boonuseid, kuigi need on üldiselt tervitusboonuse rollis vähem levinud. Sticky boonused on üldjoontes sarnased sissemakseboonustega. Erinevus seisneb asjaolus, et sticky boonust ennast ei saa kasiinokontolt välja kanda. Sticky boonuseid on kahte tüüpi: levinuma, sticky I tüübi korral, kustutatakse boonuseraha väljamakset tehes mängija kontolt. Mõned mänguplatvormid pakuvad ka sticky II tüüpi boonuseid, mis võimaldavad boonust kasiinos korduvalt kasutada.

Kõiki eelmainitud boonuseid võib kohata ka pärast veebikasiinos registreerumist näiteks lojaalsusprogrammi raames.  Kasiino pikemaajalised kliendid saavad ka näiteks sõbrale soovitamise boonuseid nautida – selle saab sõbra kasiino kliendiks kutsumise eest. Tihti pakutakse ka tasuta boonusmänge, eriti levinud on see mänguautomaatide juures. Boonuseid on muidugi teisigi, näiteks võib kasiino pakkuda boonuseid veebikasiinomaailmast väljaspool. Üsna tihti kohtab boonusreiside programme või auto- ja nutitelefoniloose.

Lojaalsusprogrammid

Veebikasiinod pakuvad klientidele tavaliselt ka lojaalsusprogramme. Lojaalsusboonuseid leidub igasuguseid – levinud on nii sissemakseboonused kui sticky boonused, harvad ei ole ka reaalelulised boonused. Lojaalsusprogramm võib olla seotud VIP programmiga, kuid nii mõneski kasiinos on lojaalsusprogramm ja VIP klubi mõlemad. VIP klubid on tihtipeale astmelised, kus boonused järjest kõrgemale tasemele jõudes üha ahvatlevamaks muutuvad.

Boonustega kaasnevad tingimused

Kasiinod peavad end boonuste väärkasutamise eest kaitsma ja nad peavad vältima kahjumisse jäämist. Seetõttu on boonustega seotud mitmed panustamistingimused. Enne boonuse aktsepteerimist tasub alati tutvuda sellega kaasnevate tingimustega, et ebameeldivaid üllatusi vältida.

Parim artiklid

  • Lihtne meelelahutus mänguautomaatidel

    Mänguautomaadid on lihtsad mängud, mis võimaldavad väikese panusega suuri summasid võita. Veebikasiinodes on nende mängude valik eriti suureks muutunud.

    Loe edasi

  • Keno on lõõgastav

    Keno pikk ajalugu annab sellele hasartmängule kindlasti võlu juurde. Hiina immigrantidega Läände jõudnud mäng on paljudele mõnusaks meelelahutuseks.

    Loe edasi

Sponsor